Aurum Finance

Meie põhitegevusalad on valmisfirmade müük (koos KMKR numbriga), uute  firmade registreerimine, litsentseerimine ja raamatupidamisteenuste osutamine Eestis. Juhul kui Teie ei tunne väga põhjalikult Eesti Vabariigi seadusandlust või Teil ei ole selles vallas piisavalt kogemust, siis iseseisev katse registreerida firmat või raamatupidamise korraldamine ja läbiviimine võib Teid ebameeldivalt üllatada. Selle vältimiseks on Teile abiks meie kogenud spetsialistid, kes aitavad Teil luua uut või leida olemasolevat firmat, mis vastab Teie kõikidele vajadustele.

Valmisfirma ost

Ei ole otstarbekas käia iga kord pikka teed algusest lõpuni iga järgneva firma registreerimiseks, kui on võimalik teha seda lihtsalt ja kiirelt ning osta valmis osaühing minimaalsete kulutustega. Meilt saate osta oma tegevuseks uut firmat (OÜ koos KMKR numbriga või ilma, AS) või juba aasta või pikemat aega eksisteerivat firmat, mis on ilma võlgnevusteta ja hea maksekäitumisega.

Kiirost

Kui soovite saada valmisfirmat kiirendatud korras, siis saab seda teha järgnevalt. Saatke meile oma soov osta valmisfirma, kus palume eraldi välja tuua, et soovite kiirkorras osta firmat. Meie paneme notariaja kinni järgmiseks tööpäevaks. Enne tehingut vahetame interneti ja ID-kaardi abil firma juhatus ja uus juhatuse liige lisatakse pangakonto kasutajaks firma internetipangas (eeldab uue juhatuse liikme SEB Panga konto olemasolu). Juhul kui kõik meile edastatud andmed on korrektsed, siis saate kasutada uut firmat juba järgmisel päeval. Kiirendatud korras firma ost maksab 150 eurot.

Olemasolevad firmad

Firma nimi Reg. number Registreeritud Maksukohustus Lisainfo Hind Staatus
Mossby OÜ 12357138 04.10.2012   €225 Vaba
Landfried OÜ 12492238 18.06.2013   €225 Vaba
Redigo OÜ 11640103 23.04.2009   On olemas veosevedu registreering ja võimalik lisada rahvusvaheliseveo litsents €Küsi hinda! Vaba

Valmisfirma broneeringuvorm

Pange tähele, et kõik väljad on kohustuslikud

Tellija andmed
Firmaomaniku andmed
Firma andmed

Kontrollige, et see firma nimi on vaba